Кориговани распоред за треће тромесечје

Оглас о давању у закуп школског простора

Нови кориговани распоред писаних провера за треће тромесечје.

Пријава испита за ванредне ученике април-мај 2019

Правилник и упутство за израду матурског рада

Спортска такмичења 24.1.2015.

И ове године у оквиру Светосавске недеље један дан је био посвећен спорту. Интересовање је било велико, а наше ученице и ученици, под будним оком професорке Каће и професора Раше и Моме одмерили су снаге у различитим спортским дицсиплинама: згибовима, повлачењу конопца, прескакању конопца, скоку у даљ, баскету... Сви победници су награђени књигама.