Пријава испита за ванредне ученике јун 2018/2019

Нови кориговани распоред писаних провера до краја школске године

Кориговани распоред писаних провера

Распоред писаних провера до краја школске године

ОТВОРЕНА ВРАТА

Спортска такмичења 24.1.2015.

И ове године у оквиру Светосавске недеље један дан је био посвећен спорту. Интересовање је било велико, а наше ученице и ученици, под будним оком професорке Каће и професора Раше и Моме одмерили су снаге у различитим спортским дицсиплинама: згибовима, повлачењу конопца, прескакању конопца, скоку у даљ, баскету... Сви победници су награђени књигама.