Распоред полагања ванредних и допунских испита у септембарско-октобарском испитном року школске 2022/2023. године

ОБАВЕШТЕЊЕ за ученике других гимназија и Туристичко-угоститељске школе који ће похађати италијански језик у нашој школи у школској 2022/2023. године

Допуњени распоред поправних испита у августовском испитном року.

Пријава испита за ванредне ученике и допунске испите у септембарко-октобарском испитном року

Спортска такмичења 24.1.2015.

И ове године у оквиру Светосавске недеље један дан је био посвећен спорту. Интересовање је било велико, а наше ученице и ученици, под будним оком професорке Каће и професора Раше и Моме одмерили су снаге у различитим спортским дицсиплинама: згибовима, повлачењу конопца, прескакању конопца, скоку у даљ, баскету... Сви победници су награђени књигама.