Пријава испита за ученике август 2020

Понуђени изборни програми за први разред

Понуђени изборни програми за други разред

Понуђени изборни програми за трећи разред

Распоред разредних испита у јунском испитном року.

ВАННАСТАВНE АКТИВНОСТИ МУЗИЧКЕ КУЛТУРЕ
(хор, свирке, музички дани...)

Септембар:
У овом периоду радиће се са старим члановима хора, солистима и хором професора на утврђивању вокалне технике. Вршиће се договор о програму у виду предлога за текућу школску годину.

Октобар:
Увешће се нови чланови секције, кроз све видове активности. Упознаће се са техником певања и упознати са текућим репертоаром. Следи договор са старим и новим инструмен талистима.

Новембар:
Биће заједничких и посебних проба за све врсте певача и инструменталиста. Договорићемо се о програму и динамици концерата за предстојеће празнике. Могуће припреме и наступи на СВУРФу.

ПОНОСНИ СМО ШТО У НАШЕМ ХОРУ ЗАЈЕДНО ПЕВАЈУ НАШИ ЂАЦИ И НАШИ ПРОФЕСОРИ!

Децембар:
Наставља се рад на припремама за наступе и остварењу програма и примање могућих нових извођача. Програм ће бити достављен у извештају на крају школске године.

Јануар:
Радиће се на програму Дана школе са уобичајеном химном Светом Сави уз неку духовну композицију по избору. У плану је и остварење концерта забавног садржаја.

Фебруар:
Направићемо малу паузу и почети рад са солистима који се припремају за пријемни у музичке школе.

Март:
Уз претходну активност наставља се рад са свим члановима секције за наступајући празник Васкрс.

Април:
Припреме за концерт поводом Васкрса уз остварење концерта поводом Васкрса

Мај – јуни:
Биће посвећено слободним активностима тј. потребама чланова секције музичке културе.