Пријава испита за ученике август 2020

Понуђени изборни програми за први разред

Понуђени изборни програми за други разред

Понуђени изборни програми за трећи разред

Распоред разредних испита у јунском испитном року.

"Клуб здравијег живота"

Радујемо се новим изазовима,
занимљивим темама и гостима,
радујемо се што можемо да пружамо и примамо,
радујемо се свим променама, осмесима и ЉУБАВИ
којој допуштамо да тече и води нас
у најсветлије висине нашег бића.

Као и претходних, и ове године истрајавамо са идејом да покренемо мисли и дела у зеленом смеру.
Настојимо да здрављу приђемо целовито, водећи рачуна како о телу, тако и о психи и нашој околини. Циљеви које постављамо нису лаки и зато је изазов већи, а успех слађи. Жеља нам је да што већи број ученика буде укључен у наше брижно смишљене акције и манифестације.
Из године у годину све је већи број ученика заинтересованих да дају свој допринос и шире позитивне вибрације.
Зато смо за предстојећу школску годину осмислили следеће акције:.

СЕПТЕМБАР
- Упознајемо се, договарамо, удржујемо у истом циљу
- Јесења азбука здравља (израда паноа са списком намирница којима се хранимо с јесени, поређаних по азбучном редоследу)

ОКТОБАР