Пријава испита за ученике август 2020

Понуђени изборни програми за први разред

Понуђени изборни програми за други разред

Понуђени изборни програми за трећи разред

Распоред разредних испита у јунском испитном року.

Хемијска секција

Време одржавања хемијске секције (двочас) биће прецизиран у првим данима септембра, након информисања ученика школе. У рад хемијске секције биће укључени ученици свих разреда. Акценат у раду хемијске секције ове школске године биће на осмишљавању и реализацији „нових“ огледа, уређењу кабинета и простора испред хемијског кабинета, као и изради нових наставних учила.

Септембар:
Утврђивање термина хемијске секције у договору са ученицима
Предлог тема од стране ученика које желе да обраде на секцији
Предлог огледа које желе да изводе
Предлог како уредити кабинет и простор испред хемијског кабинета (хол 3. спрата)

Октобар:
Обука за рад у хемијској лабораторији
Мере предострижности у раду
Лабораторијски прибор и посуђе, ваге и мерења
Примери демонстрације једноставнијих огледа

Новембар:
Извођење демонстрационих огледа у складу са могућностима и темама коју су ученици предложили