Распоред писаних провера за други класификациони период 2019_2020

Измењен распоред писаних провера за први класификациони период школске 2019_2020

Кориговани распоред писаних провера за прво тромесечје школске 2019/2020

Распоред ванредних испита у септембарско-октобарском испитном року

Кориговани распоред за први класификациони период 2019/2020

Хемијска секција

Време одржавања хемијске секције (двочас) биће прецизиран у првим данима септембра, након информисања ученика школе. У рад хемијске секције биће укључени ученици свих разреда. Акценат у раду хемијске секције ове школске године биће на осмишљавању и реализацији „нових“ огледа, уређењу кабинета и простора испред хемијског кабинета, као и изради нових наставних учила.

Септембар:
Утврђивање термина хемијске секције у договору са ученицима
Предлог тема од стране ученика које желе да обраде на секцији
Предлог огледа које желе да изводе
Предлог како уредити кабинет и простор испред хемијског кабинета (хол 3. спрата)

Октобар:
Обука за рад у хемијској лабораторији
Мере предострижности у раду
Лабораторијски прибор и посуђе, ваге и мерења
Примери демонстрације једноставнијих огледа

Новембар:
Извођење демонстрационих огледа у складу са могућностима и темама коју су ученици предложили