Измењени распоред писаних провера за први класификациони период школске 2018/2019

Обавештење о настави италијанског језика за ученике других школа

Распоред писаних провера за први квалификациони период

Распоред ванредних и допунских испита у септембарско - октобарском испитном року школске 2018/2019

Обавештења за ученике који похађају наставу шпанског језика

Екскурзије

Поштовани,

за извођење екскурзије трећег и четвртог разреда и студијског путовања у наредној школској 2018/2019.години изабрана је у поступку јавне набавке понуда туристичке агениције „Фантаст Турист“ д.о.о., Нови Сад и то за:

4. разред, дестинација Италија, цена екскурзије 37.500,00 динара;
3. разред, дестинација Грчка, цена екскурзије 37.000,00 динара;
2. разред, дестинација Мађарска, цена студијског путовања 15.000,00 динара.
1. разред, дестинација Словенија, цена студијског путовања 17.500,00 динара.

Наведени износ је могуће платити у осам месечних рата: март, април, мај, јун, јул, август, септембар, октобар. Последња рата мора да буде уплаћена до 10.10.2018.године. Поред наведеног износа цене уплаћује се и укупан износ дневнице за наставнике, стручног вођу пута и лекара пратиоца групе, коју ће одредити Савет родитеља о чему ћете бити благовремено обавештени. Наглашавамо да се укупан износ дневнице уплаћује у целости (не на рате). Све наведено се уплаћује на рачун бр. 840-2417760-23, са позивом на број одељења (нпр. ако је ваше дете ученик одељења 3/5 онда у позиву на број напишите 35). Прималац: Гимназија „Свети Сава“, Ресавска 58, Београд. Сврха: __ рата за екскурзију_ разреда/студијског путовања, дестинација_________ у школској 2018/19.години.

Здравствени лист

Сагласност родитеља