Распоред одбрана матурских радова у јунском испитном року

Измењени распоред вансредних и допунских испита у јунском испитном року школске 2018/2019

Распоред ванредних и допунских испита у јунском испитном року

План активности за матуранте 2019. год.

Обавештења за ученике који полажу разредни испит из италијанског језика јун 2019

Екскурзије

Поштовани,

за извођење екскурзије и студијског путовања у наредној школској 2019/2020.години изабрана је у поступку јавне набавке понуда туристичке агениције „Фантаст Турист“ д.о.о., Нови Сад и то за:

4. разред, екскурзија - дестинација Италија, укупан износ 38.900,00 динара
3. разред, екскурзија - дестинација Грчка, укупан износ 40.500,00 динара
2. разред, студијско путовање - дестинација Вишеград-Требиње, укупан износ 14.900,00 динара
1. разред, студијско путовање - дестинација Словенија, укупан износ 18.900,00 динара.
За 2. разред, екскурзија - дестинација Неготин-Лепенски вир, није достављена ниједна понуда;
За 1. разред, екскурзија - дестинација Виминацијум-Сребрно језеро, није достављена ниједна понуда.

Наведени износ (осим Словеније) је могуће платити у седам месечних рата: април, мај, јун, јул, август, септембар, октобар.
Последња рата мора да буде уплаћена до 10.10.2019.године. Поред наведеног износа цене екскурзије/студијског путовања уплаћује се и укупан износ дневнице за наставнике, стручног вођу пута и лекара пратиоца групе, коју ће одредити Савет родитеља о чему ћете бити благовремено обавештени. Наглашавамо да се укупан износ дневнице уплаћује у целости (не на рате). Све наведено се уплаћује на рачун бр. 840-2417760-23, са позивом на број одељења (нпр. ако је ваше дете ученик одељења 3/5 онда у позиву на број напишите 35). Прималац Гимназија „Свети Сава“, Ресавска 58, Београд. Сврха: __рата за екскурзију/студијско путовање__разреда у школској 2019/2020.години.

Здравствени лист

Сагласност родитеља