Кориговани распоред писаних провера до краја полугодишта школске 2022/2023. године.

Одлука о утврђивању висине школарине за ванредне ученике у школској 2022/23 години

Кориговани распоред писаних провера за првп полугодиште школске 2022/23. годину

Распоред писаних провера за прво полугодиште школске 2022_23. године

ОБАВЕШТЕЊЕ за ученике других гимназија и Туристичко-угоститељске школе који ће похађати италијански језик у нашој школи

АТЛЕТИКА
- "Прихвати изазов"

Секцију води професорка Срејић Катарина.
Главни циљ секције је прихватити изазов и истрчати полумаратон, тиме проверити сопствене могућности, померити своје границе, физичке и психичке и упознати се са сасвим новим начином и стилом живота.