Распоред ванредних испита у септембарско-октобарском испитном року

Кориговани распоред за први класификациони период 2019/2020

Распоред писаних провера за први класификациони период 2019_2020

Обавештења за ученике који похађају наставу италијанског језика

Пријава испита за ванредне ученике септембар-октобар 2019

АТЛЕТИКА
- "Прихвати изазов"

Секцију води професорка Срејић Катарина.
Главни циљ секције је прихватити изазов и истрчати полумаратон, тиме проверити сопствене могућности, померити своје границе, физичке и психичке и упознати се са сасвим новим начином и стилом живота.